Właśnie siedzę na livestreamie!

Zapraszam na livescream, dziś, 11 lipca, teraz! Livestream to strona, gdzie możesz na bieżąco podejrzeć jak rysuję, lub - jak w tym przypadku - gram. Możesz też zapytać mnie o cokolwiek! :) Aktualnie gram sobie w The Sims 3! ;)
Mój livestream: livestream.com/vernille
Watch live streaming video from vernille at livestream.com

"vernille! Nieee! To Ty?!"

Tak! Powracam na Howrse jedynie w celach charytatywnych. Gram pod nickiem recoil, co oficjalnie potwierdzam tym niedowiarkom, którzy nadal nie mogą uwierzyć w mój powrót. :)

Jeśli strona będzie się źle wyświetlała....

... po prostu ją odśwież! ;) Pracuję nad naprawieniem błędów. Jeśli jakiś znajdziesz - napisz do mnie na PW!

Przeczytaj, zanim do mnie napiszesz!

#1 Nie kolekcjonuję znajomych, więc nie zdziw się, jeśli odrzucę Twoje zaproszenie. Wyjątkiem jest czas promocji z loterią.
#2 Nie zagłosuję na Ciebie, ani Twojego konia w żadnym konkursie (wyjątki - graficzne), a na swoją prezentację nie wklejam żadnych petycji.
#3 Pisząc ze mną nie kasuj archiwum rozmowy!
#4 Nie na wszystkie maile i wiadomości dam radę odpowiedzieć. Jeśli koniecznie zależy Ci na odpowiedzi, tytuł swojej wiadomości poprzedź frazą [WAŻNE] - wtedy na pewno zwrócę na to uwagę! .
#5 Staraj się trzymać zasad ortografii - jestem na tym punkcie uczulona i widząc masę błędów po prostu kończę rozmowę, bądź nawet nie odpisuję.
#6 Nie uczę rysowania, robienia prezentacji - mogę jedynie odpowiedzieć na kilka precyzyjnych pytań.
#7 Nie rozdaję rzeczy z CR, ani equus, wyjątek: PD, jeśli mam dużo, mogę Ci jeden przesłać.
#8 Nie chcę należeć do żadnej spółki graficznej, ani hodowli.

Jak znaleźć się w 'polecanych'?

Abym mogła umieścić Twój nick w tej zakładce, musisz sobie na to jakoś zasłużyć! Nie koniecznie dla mnie, a dla howrse'owskiego społeczeństwa! Jeśli masz propozycję, kogo mogłabym tam umieścić, napisz do mnie na PW na Howrse, krótko uzasadniając swój wybór. UWAGA: nie można jako kandydata podawać siebie! (:

Jak umieścić swoją reklamę w 'ciekawych linkach'?

Jeśli chcesz zareklamować swoją stronę, po prostu napisz do mnie na PW na Howrse z taką propozycją. Jeśli strona nie będzie łamała powszechnie przyjętych zasad (np. wulgaryzmy, treści +18 etc.) i uznam ją za faktycznie wartą polecenia - gwarantuję, że link do niej pojawi się we właściwej zakładce!


Strona przystosowana do przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Opera. W innych może ona nie działać poprawnie bądź niektóre z funkcji mogą się nie wyświetlać. Jeśli zaobserwujesz jakikolwiek błąd w działaniu strony, zgłoś to na PW do vernille (recoil).
Polecani gracze
_maaggie_
Chantell
ebonita
Turkawka
santusia99
~Vera